Automechanik/-čka - mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů, Opava

Výroba a provoz, Služby / Automechanik/-čka - mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů

Společnost Městský dopravní podnik Opava, a.s.

Místo pracoviště Bílovecká 1127, Opava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 33 000 - 39 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Automechanik/-čka - mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů (Bílovecká 1127, Opava)

KO: Dubová Antónia, tel. 553 759 066 - volejte Po - Pá 7:00 - 14:00 hod., email:
Požadujeme:
- vyučen a praxe v oboru
- ŘP sk. B, C, D - výhodou
Nabízíme:
- zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní připojištění
- 25 dnů dovolené
- výkonnostní a mimořádné odměny
Náplň práce:
- opravy, údržba a práce na vozidlech MHD (autobusy, trolejbusy)
Pracovní doba: Nerovnoměrně rozvržená včetně sobot, nedělí, svátků, noční.

Informace o společnosti Městský dopravní podnik Opava, a.s.

Městský dopravní podnik Opava, a.s.
Bílovecká 1127
Opava
74706
IČO: 64610250
www.mdpo.cz
aktualizováno před asi rokem