Automechanik škoda - mechanici a opraváři osobních automobilů, Ostrava

Výroba a provoz, Služby / Automechanik škoda - mechanici a opraváři osobních automobilů

Společnost Autodružstvo Frýdek - Místek

Místo pracoviště Hlučínská 1168, Ostrava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Automechanik škoda - mechanici a opraváři osobních automobilů (Hlučínská 1168, Ostrava)

1. kontakt e-mailem:

SPOLEČNOST AUTODRUŽSTVO FRÝDEK-MÍSTEK POSKYTUJE SLUŽBY V RÁMCI AUTOMOBILOVÉHO PRŮMYSLU JIŽ VÍCE NEŽ 49 LET. V SOUČASNÉ CHVÍLI ROZŠIŘUJEME TÝM V OSTRAVĚ, KDE MÁME POBOČKU SE ZNAČKOU ŠKODA, KTERÝ HLEDÁ NOVÉ ČLENY DO SVÉHO TÝMU.

Automechanik osobních vozidel ŠKODA

Náplň práce:
- spolupráce na stanovení diagnózy poruch
- provádění opravy motorových vozidel
- pneuservis, provádění geometrie

Požadujeme:
- vyučení v oboru
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, snaha učit se novým věcem
- výhodou je praxe v oboru, ale netrváme na ní

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- příspěvek na stravování/závodní stravování
- školení hrazené zaměstnavatelem
- proplácím pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
- zaměstnanecké peněžní dary (narozeninové jubileum, výročí u firmy, apod.)
- nabízíme firemní slevy na služby/materiál
- plat není omezen, záleží na šikovnosti automechanik

Informace o společnosti Autodružstvo Frýdek - Místek

Autodružstvo Frýdek - Místek
Hlučínská 1168
Ostrava
70200
IČO: 19014856
www.ado-autodruzstvo.cz
aktualizováno před asi 2 roky