Bankovní poradce/poradkyně - finanční poradci specialisté, Svitavy

Finance / Bankovní poradce/poradkyně - finanční poradci specialisté

Společnost PM Munzar s.r.o

Místo pracoviště T. G. Masaryka 165, Svitavy
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 - 80 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Bankovní poradce/poradkyně - finanční poradci specialisté (T. G. Masaryka 165, Svitavy)

Hledáme nové parťáky do pobočky Partners banky ve Svitavách. Jde o ryze české poradenskou banku a hned při spuštění je 4. největší bankovní pobočkovou sítí v ČR. U toho nesmíš chybět.??
NÁPLŇ PRÁCE: Do začátku pro tebe máme klienty, o které se budeš starat. Denní náplní bude peče a rozvoj jejich finančního portfolia, budování jejich finančního majetku a ochrana finančního zdraví
POŽADAVKY: Co ti opravdu nesmí chybět? Ze zákona maturita a výpis z rejstříku trestů. Jinak tě musí bavit práce s lidmi a být komunikativní. Zkušenost s finančním trhem je výhodou, ne ale podmínkou. Začni proto budovat své jméno s námi ještě dnes.
NABÍZÍME: Opravdu flexibilní pracovní doba, 30 dní dovolená, firemní IT, možnost firemního vozu, firemní tarif na volání, stravenkový paušál, příspěvky na zaměstnanecké produkty a benefity, přátelská atmosféra, firemní akce, podpora a vzdělání a opravdu spousta dalšího
Možnost zkráceného úvazku na 4-8 hod/týdně.
KONTAKT: emailem, telefonicky - kdykoliv

Informace o společnosti PM Munzar s.r.o

PM Munzar s.r.o
T. G. Masaryka 165
Svitavy
56802
IČO: 7609698
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Bankovní poradce/poradkyně - finanční poradci specialisté

T. G. Masaryka 165 165
Svitavy