Bankovní poradce/poradkyně - přepážkoví konzultanti v peněžnictví, Litomyšl

Finance / Bankovní poradce/poradkyně - přepážkoví konzultanti v peněžnictví

Společnost Komerční banka, a.s.

Místo pracoviště Smetanovo náměstí 31, Litomyšl
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 27 500 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Bankovní poradce/poradkyně - přepážkoví konzultanti v peněžnictví (Smetanovo náměstí 31, Litomyšl)

NÁPLŇ PRÁCE: Pracovní doba je: pondělí od 8:30 do 12:15 a od 12:55 do 18:15, úterý až čtvrtek 8:30 do 12:15 a od 12:55 do 17:15, pátek od 7:30 do 12:15 a od 12:55 do 15:15. Zkrácený úvazek s ohledem na poskytované služby nelze poskytnout.
POŽADAVKY: maturitní zkouška je podmínkou pro zvládnutí Certifikací, která jsou povinná ze strany ČNB.
NABÍZÍME: Po zapracování možnost práce z domova minimálně 1x týdně. 30 dnů placeného volna: 5 týdnů dovolené, 3 dny osobního volna, 1 narozeninový den, 1 dobrovolnický den,
4 dny placeného volna na libovolné vzdělávání, 7 dnů placeného volna pro přípravu na certifikace. Praktický trénink ve Školicí pobočce s následnou podporou Retailového trenéra a propracovaný systém školení v oblasti financí a péče o klienty. Benefity převyšující 50 000 Kč ročně: plně hrazené e-stravenky ve výši až 2 300 Kč měsíčně, 6 720 bodů/Kč ročně v Cafeterii
minimálně 13 200 Kč/ročně jako příspěvek na penzijní spoření, plně hrazené rizikové životní pojištění, zvýhodněné bankovní produkty vč. hypoték a zlaté karty s cestovním pojištěním a asistencí pro auto i domácnost, zvýhodněná Multisport karta a slevy u partnerů KB,
příspěvek na týmové aktivity a sportovní spolky, notebook a telefon/anebo příspěvek na vlastní telefon s firemní SIM kartou s neomezeným tarifem a 5GB dat
KONTAKT: e-mailem

Informace o společnosti Komerční banka, a.s.

Komerční banka, a.s.
Smetanovo náměstí 31
Litomyšl
57001
IČO: 45317054
aktualizováno před téměř 2 roky