Barista - realizátor veřejných akcí - číšníci a servírky, Ostrava

Obchod a cestovní ruch / Barista - realizátor veřejných akcí - číšníci a servírky

Společnost Chutě života, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Horní 1492, Ostrava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Barista - realizátor veřejných akcí - číšníci a servírky (Horní 1492, Ostrava)

1. kontakt e-mailem:
V případě zájmu nám zašlete svůj aktuální životopis. Vhodným uchazečům se ozveme v nejbližších dnech.

Pracovní poměr možný na HPP, DPČ, DPP.

Pražírna a kavárna Laura Coffee přijme pracovníka pro přípravu a realizaci různých venkovních veřejných akcí typu výstav a veletrhů. Pracovní doba je flexibilní.

Pracovní náplň:
- příprava příslušenství a surovin na akci
- přesun na akci firemním vozidlem (akce v rámci Moravskoslezského kraje)
- montáž a umístění zařízení pro přípravu kávy (prodejní pult, kávovar, atd.)
- příprava kávy v průběhu akce
- demontáž zařízení a přesun na centrálu

Požadavky:
- platný ŘP sk. B, aktivní řidič bez bodové ztráty
- zkušenosti s řízením malé dodávky
- dobré komunikační schopnosti, příjemný vzhled a vystupování
- organizační schopnost a samostatnost
- zdravotní stav bez omezení (zvedání těžších břemen - manipulace se surovinami a vybavením). Nutná fyzická zdatnost.

Nabízíme: zaškolení pro přípravu kávy - baristický kurz, firemní benefity (příspěvky na Multisport kartu, zrnkovou kávu, slevy na firemní produkty)

Informace o společnosti Chutě života, s.r.o.

Chutě života, s.r.o.
Horní 1492
Ostrava
70030
IČO: 24813753
aktualizováno před více než 2 roky