Bezpečnostní manžer/ka - odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur, Praha

Právo, Obrana a ochrana / Bezpečnostní manžer/ka - odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur

Společnost SEKURO & Group s.r.o.

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Bezpečnostní manžer/ka - odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur (Praha)

Kontakt:tel.: 734 514 315/od 8:00-16:00hod, e-mail:
Upřesňující informace:
Místo výkonu práce: Praha a střední Čechny
Náplň práce:

- Zajišťování provozu objektů obchodního řetězce
- Školení, řízení a kontrola výkonu ostrahy
- Zajišťování personálně provozních agend
- Podpora zabezpečení provozu

Požadujeme:

- Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- Středoškolské vzdělání
- znalost MS Outlook, Word, Excel
- Aktivní přístup k práci
- Časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost
- Psychická odolnost
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- Služební automobil, mobilní telefon a notebook
- Práci na plný úvazek HPP
- Odpovídající platové ohodnocení
- Různorodou, zajímavou a dynamickou práci
- Podporu a spolupráci kolegů
- Perspektivu profesního a osobního rozvoje

Informace o společnosti SEKURO & Group s.r.o.

SEKURO & Group s.r.o.

Praha

IČO: 7624581
aktualizováno před asi 2 roky