Bezpečnostní pracovníci operačního centra pouze ozp - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur, Karviná

Obrana a ochrana / Bezpečnostní pracovníci operačního centra pouze ozp - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Společnost ČOS - Česká ochranná společnost a.s.

Místo pracoviště Stonavská 2179, Karviná
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 16 200 - 18 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Bezpečnostní pracovníci operačního centra pouze ozp - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur (Stonavská 2179, Karviná)

POUZE OZP - NECHODIT NA ADRESU FIRMY
objekt Důl Darkov Karviná
Náplň práce :
- jedná se o klidnou práci v příjemném kolektivu s obsluhou PC
- vedení elektronické i písemné dokumentace o průběhu služby a mimořádných událostech

Požadujeme :
- dovršení minimálně 18 let věku
- trestní bezúhonnost
- základní znalost obsluhy počítače podmínkou, ostatní zaučíme

Nabízíme :
- práci na plný úvazek s přihlédnutím ke zdratovnímu stavu zájemce
- jistotu mzdy, po zapracování možnost navýšení
- získání certifikátu Strážný, který je majetkem zaměstnance
- dobrý dojezd do zaměstnání
- pochopení a příjemné jednání .
Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby pobírající invalidní důchod

Předem telefonicky dohodnout schůzku nebo e-mailem.
Nenavštěvujte místo výkonu práce.
Na telefonní hovor po 16,00 hodině reagujeme následující den.

Informace o společnosti ČOS - Česká ochranná společnost a.s.

ČOS - Česká ochranná společnost a.s.
Stonavská 2179
Karviná

IČO: 25853317
aktualizováno před více než rokem