Bezpečnostní pracovníci pouze ozp - ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy, Karviná

Obrana a ochrana / Bezpečnostní pracovníci pouze ozp - ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy

Společnost ČOS - Speciální servis s.r.o.

Místo pracoviště Bohumínská 455, Karviná
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 900 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Bezpečnostní pracovníci pouze ozp - ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy (Bohumínská 455, Karviná)

Náplň práce:
- jedná se o zajímavou práci v příjemném kolektivu týkající se ostrahy objektu formou pochůzkové činnosti a práci na vrátnici
- jednoduchá administrativa spojená s evidencí oprávněnosti vstupu osob a vjezdu vozidel
- pracovní doba ve 12 ti hodinových pracovních směnách od 6:00 - 18:00 hod.
od 18:00-6:00 hod.

Požadujeme:
- předložení výpisu z RT
- spolehlivost a dochvilnost

Nabízíme:
- práci na plný úvazek, nebo zkrácený úvazek s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu zájemce
- jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn
- možnost dlouhodobého zaměstnání
- získání certifikátu Strážný, který je majetkem zaměstnance
- pochopení a příjemné jednání.

Nechodit na místo výkonu práce v případě zájmu prosím kontaktovat telefonicky
nebo emailem.

Informace o společnosti ČOS - Speciální servis s.r.o.

ČOS - Speciální servis s.r.o.
Bohumínská 455
Karviná

IČO: 27511511
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Bezpečnostní pracovníci pouze ozp - ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy

Bohumínská 455 455
Karviná