Bezpečnostní pracovníci/pracovnice - pracovníci ostrahy, strážní, Praha

Obrana a ochrana / Bezpečnostní pracovníci/pracovnice - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost CENTR GROUP, a.s.

Místo pracoviště Letenská 33, Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Bezpečnostní pracovníci/pracovnice - pracovníci ostrahy, strážní (Letenská 33, Praha)

1. kontakt e-mailem (nechodit na adresu pracoviště): Pechandová Kateřina Ing., e-mail:

Náplň práce: ochrana a ostraha majetku klienta/objektu, práce s technologiemi, RTG, ruční detektory, kontrola zásilek pochůzkové činnosti, monitoring, kontrola bezpečnosti v rámci daného objektu, směnný provoz

Požadujeme: chuť pracovat, zodpovědnost a spolehlivost, trestní bezúhonnost (doložit výpis z rejstříku trestů).

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, odměny, dlouhodobá spolupráce a zázemí stabilní společnosti, možnost profesního růstu, zajistíme zkoušky profesní kvalifikace (osvědčení stáržný),

Informace o společnosti CENTR GROUP, a.s.

CENTR GROUP, a.s.
Letenská 33
Praha

IČO: 26865301
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Bezpečnostní pracovníci/pracovnice - pracovníci ostrahy, strážní