Bezpečnostní pracovník/pracovnice /detektiv prodejny - pracovníci ostrahy, strážní, Olomouc

Obrana a ochrana / Bezpečnostní pracovník/pracovnice /detektiv prodejny - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost ČOS - Česká ochranná společnost a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Polská 1201, Olomouc
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 110 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Bezpečnostní pracovník/pracovnice /detektiv prodejny - pracovníci ostrahy, strážní (Polská 1201, Olomouc)

Vhodné i pro OZZ a OZP.
Náplň práce
- jedná se o zajímavou nenáročnou práci v příjemném prostředí
- kontrolní pochůzková činnost v rámci prodejní plochy
- pracovní doba 12-ti hodinová směna 9,00 až 21,00 hodin
- spolehlivost a dochvilnost

Požadujeme:
- dovršení minimálně 18-ti let věku
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- pracovní uplatnění s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu i pro zájemce pobírající
invalidní důchod /OZP, OZZ/
- jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn
- možnost dlouhodobého zaměstnání
- získání certifikátu Strážný, který je majetkem zaměstnance
- pochopení a příjemné jednání

V případě zájmu prosím kontaktujte POUZE telefonicky (8,00 do 15,30 hodin) nebo e-mailem.
NECHODIT NA POBOČKU.
Na telefonní hovor po 16,00 hodině reagujeme následující den.

Informace o společnosti ČOS - Česká ochranná společnost a.s.

ČOS - Česká ochranná společnost a.s.
Polská 1201
Olomouc
77900
IČO: 25853317
aktualizováno před více než 2 roky