Bezpečnostní pracovník praha - strážníci, Praha

Obrana a ochrana / Bezpečnostní pracovník praha - strážníci

Společnost WORKLIVE CZ s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Hněvkovská 1293/54, Praha
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Požadované vzdělání Bez vzdělání
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Požadované jazyky Čeština

Detail pracovní nabídky na pozici: Bezpečnostní pracovník praha - strážníci (Hněvkovská 1293/54, Praha)

Bezpečnostní agentura ČECHYMEN hledá do svých řad strážné pro našeho klienta.

Jedná se o celou Prahu ( místo dle dohody s manažerem )
Směny jsou možné denní
Možnost nástupu ihned jen s doložením OP a výpisu rejstříku trestů

Náplň práce:

ostraha objektu a ochrana sortimentu, pochůzková činnost v rámci svěřené prodejny

monitoring prodejny a případných podezřele se chovajících zákazníků
kontrola dodržování vládních nařízení (rouška, rozestup, dezinfekce)

Požadujeme
- čistý výpis rejstříku trestů
- 18 let +
- praxe je vítaná i výhodou, ale není podmínkou
- zodpovědnost, fyzickou zdatnost

Profesní kvalifikace je výhodou, ale pro ty, co ji nemají, rádi zajistíme realizaci.

Nabízíme
Nabízíme/ Výhody:
prodejny jsou rozmístěny téměř v každém koutu republiky
flexibilní pracovní doba- vždy dle společné dohody
nabízíme možnost zálohového vyplácení
čisté a příjemné pracovní prostředí

vyškolíme, naučíme a rádi umožníme i postup v rámci certifikací nebo školení
…a samozřejmě my po Vašem boku a vy členem našeho týmu.

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování

Informace o společnosti WORKLIVE CZ s.r.o.

WORKLIVE CZ s.r.o.
Hněvkovská 1293/54
Praha
140 00
IČO: 9735364
aktualizováno před téměř 3 roky