Brusič/brusička - brusiči nástrojů a kovů, Prostějov

Výroba a provoz, Služby / Brusič/brusička - brusiči nástrojů a kovů

Společnost AMF Reece - Cars s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Tovární 837, Prostějov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 180 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Brusič/brusička - brusiči nástrojů a kovů (Tovární 837, Prostějov)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Kontaktní osoba Martin Bodor, tel. 608 038 586, e-mail: Pracovní doba: ranní směna

Požadujeme: čtení výkresové dokumentace, praxe výhodou, manuální zručnost, samostatnost, flexibilita, vhodné i pro občany s dočasnou ochranou se znalostí českého jazyka

Náplň práce: broušení na kulato, otvorů, honování otvorů

Nabízíme: 5 týdnů dovolená, 5 dnů sick day

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti AMF Reece - Cars s.r.o.

AMF Reece - Cars s.r.o.
Tovární 837
Prostějov

IČO: 17220408
aktualizováno před 4 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Prostějov v oboru Výroba a provoz, Služby