Brusič/ka - brusiči skla, Turnov

Výroba a provoz / Brusič/ka - brusiči skla

Společnost CRYTUR, spol. s r.o.

Místo pracoviště Na Lukách 2283, Turnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 29 300 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Brusič/ka - brusiči skla (Na Lukách 2283, Turnov)

Náplň práce:
-broušení a leštění optických komponent na svěřených strojích
-práce s měřidly - mikrometr, posuvné měřítko, úchylkoměr

Požadujeme:
-vyučení nebo ÚSO vzdělání nejlépe technického zaměření
-pečlivost, trpělivost, manuální zručnost
-spolehlivost, odolnost vůči stresu
-výhodou čtení výkresové dokumentace, praxe s měřidly
-ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Nabízíme:
- vysoce atraktivní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou zajištěnou zakázkami
- práce na základě moderních standardů v optoelektronice
- nadstandardně technologicky vybavená CNC a měřící pracoviště
- spolupráce na vývoji špičkových výrobků s mezinárodními patenty
- účast na dlouhodobém rozvoji firmy v oblasti vysoce precizního obrábění
- odpovídající platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- věrnostní program
- výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma
- navíc i tyto benefity: bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvky na stravování, dovolená navíc, vzdělávací kurzy a školení nebo zvýhodněné půjčky zaměstnancům atd.

- kontakt:
- telef: po - pá 8:00 - 12:00 hodin
- e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti CRYTUR, spol. s r.o.

CRYTUR, spol. s r.o.
Na Lukách 2283
Turnov
51101
IČO: 25296558
aktualizováno před 12 dny

Odpověď na pracovní pozici Brusič/ka - brusiči skla

Na Lukách 2283 2283
Turnov