Brusič/ka kovů - brusiči nástrojů a kovů, Šternberk

Výroba a provoz, Služby / Brusič/ka kovů - brusiči nástrojů a kovů

Společnost EUTECH akciová společnost

Místo pracoviště Nádražní 1617, Šternberk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 160 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Brusič/ka kovů - brusiči nástrojů a kovů (Nádražní 1617, Šternberk)

Nástup možný ihned. Kontakt možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.
Náplň práce:
- Broušení rovinných ploch
- Broušení úkosů, rádius
- Broušení na kulato a broušení otvorů
- Samokontrola kvality
- Preventivní údržba stroje
Požadujeme:
- SOU/SOŠ technického směru
- Výbornou orientaci ve výkresové dokumentaci
- Praxi v broušení na plocho, na kulato, otvorů, tvarů - 2 roky
- Technické myšlení a prostorovou představivost
Nabízíme:
- Motivující mzdové ohodnocení dle vaší odbornosti
- Stabilní pracovní uplatnění v prosperující společnosti
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Dotované podnikové stravování
- 5 týdnů dovolené
- Firemní akce
- Zvýhodněné mobilní tarify
- Odměna za doporučení nového zaměstnance
- Příspěvky na penzijní připojištění a volnočasové aktivity

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti EUTECH akciová společnost

EUTECH akciová společnost
Nádražní 1617
Šternberk
78501
IČO: 47151421
aktualizováno před asi rokem