Brusič/ka - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Vranová Lhota

Výroba a provoz / Brusič/ka - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost MANTEX a.s.

Místo pracoviště Vranová Lhota 81, Vranová Lhota
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Brusič/ka - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Vranová Lhota 81, Vranová Lhota)

NÁPLŇ: Pracovní náplní bude broušení nástrojů podle výkresové dokumentace + ostření nástrojů.
POŽADAVKY: vyučení ve strojírenském oboru – výhodou, manuální zručnost a trpělivost, preciznost při práci – samokontrola, zodpovědnost za kvalitu odvedené práce
NABÍZÍME: Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování lze uzavřít na dobu neurčitou. Zajištěno závodní stravování, zaměstnavatel přispívá na dopravu.
KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky PO - PÁ 6.00 - 13.30 hod

Informace o společnosti MANTEX a.s.

MANTEX a.s.
Vranová Lhota 81
Vranová Lhota

IČO: 25775332
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Brusič/ka - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

MANTEX a.s.
Vranová Lhota 81 81