Brusiči - brusiči nástrojů a kovů, Třešť

Výroba a provoz, Služby / Brusiči - brusiči nástrojů a kovů

Společnost MGG Třešť s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 1444, Třešť
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Brusiči - brusiči nástrojů a kovů (Nádražní 1444, Třešť)

Kontakt: osobně (8:00-15:00 hod.), e-mailem, telefonicky (7:00-15:30 hod.)

Upřesňující informace:
MGG je technicky vzato ta nejlepší volba. Jsme výrobní společnost zaměřená především na výrobky lité z hliníku, obrábění a montáž. Každý den tu tvrdě pracujeme, abychom vyráběli ty nejmodernější a nejkvalitnější produkty. Uvidíte, uslyšíte a pocítíte to, jakmile do naší inovativní společnosti vstoupíte.

Máte zkušenosti s obsluhou brusky na kulato? Umíte číst ve výkresové dokumentaci? Pak je tato pozice přímo pro Vás! Do třísměnného výrobního provozu obrobny hledáme v současné době nového kolegu/yni na pozici BRUSIČE.

Jaká je náplň práce na tomto místě?
Obsluha a seřizování brousícího zařízení s cílem kvalitního a přesného obroušení výrobku včetně průběžné samokontroly s pomocí měřidel.

Mezi hlavní úkoly bude patřit:
- provádění prací nutných při broušení "na kulato" na klasické brusce
- seřizování a obsluha brousícího stroje
- výměna a kontrola nástrojů
- denní údržba stroje
- práce s výkresovou dokumentací
- kontrola a přeměření hotového výrobku.

Jakého člověka hledáme?
Tato práce vyžaduje manuální zručnost, samostatný přístup k práci, smysl pro detail a přesnost.

Jako vhodný kandidát byste měl/a mít:
- min. SO vzdělání (výuční list) technického zaměření, nejlépe z oboru strojírenství
- zkušenosti s broušením "na kulato"
- znalost čtení technické dokumentace
- znalost práce s měřidly (mikrometr, pasometr).

Práce je vhodná i pro absolventy škol. Naši zkušení kolegové Vám pomohou se zaučením.

Co Vám u nás nabízíme?
Mzdu 30 - 32 000 Kč, dle zkušeností a praxe.
Odměnu za podíl na hospodářském výsledku společnosti (13. plat).
Peněžní i nepeněžní odměny za inovační návrhy.

Protože Vás chceme, motivovat, k co nejlepší adaptaci v naší firmě, nabízíme Vám náborový příspěvek 20 000,- Kč.

Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
- příspěvek na dopravu do zaměstnání
- možnost ubytování za cenově výhodných podmínek
- zvýhodněné telefonní tarify O2
- věrnostní odměny (dle délky pracovního poměru, …)
- další zaměstnanecké benefity a výhody (finanční podpora volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury, slevy na produkty a služby našich obchodních partnerů...)

Informace o společnosti MGG Třešť s.r.o.

MGG Třešť s.r.o.
Nádražní 1444
Třešť
58901
IČO: 511625
aktualizováno před 8 měsíci