Business asistent/ka - správce technické dokumentace - obchodní referenti, Přerov

Obchod a cestovní ruch / Business asistent/ka - správce technické dokumentace - obchodní referenti

Společnost IKN Czech s.r.o.

Místo pracoviště Kojetínská 3186, Přerov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Business asistent/ka - správce technické dokumentace - obchodní referenti (Kojetínská 3186, Přerov)

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Odborná podpora obchodního týmu v oblasti prodeje i nákupu.Kompletace dokumentace k zakázkám, komunikace s interními a externími partnery.

Požadavky:
Orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce v programech Inventor a Vault výhodou, komunikativní znalost AJ, řidičský průkaz skupiny B. Flexibilita, samostatnost, komunikativnost, ochota učit se a zdokonalovat, aktivní přístup.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěvek na pojištění, jazykové kurzy a stravování, zaměstnanecké akce

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:

Informace o společnosti IKN Czech s.r.o.

IKN Czech s.r.o.
Kojetínská 3186
Přerov
75002
IČO: 1964348
aktualizováno před více než 2 roky