C++ developer medical - vývojáři softwaru, Ostrava

Informační technologie / C++ developer medical - vývojáři softwaru

Společnost CertiCon a.s.

Místo pracoviště Hornopolní 3322, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: C++ developer medical - vývojáři softwaru (Hornopolní 3322, Ostrava)

25120 Vývojáři softwaru
ZamK
Kontakt: telefonicky 720 068 833, e-mailem osobně po telefonické domluvě

V oblasti zdravotnictví pracujeme na produktu, který umožňuje lékařům komunikovat s implantovaným srdečním zařízením pacienta (kardiostimulátor, defibrilátor či monitor srdce) za účelem jeho implantace, konfigurace a kontroly diagnostických záznamů. Produktem, na kterém v rámci tohoto projektu pracujeme je SW komponenta, která slouží k navázání a udržování komunikace mezi mobilní aplikací a implantovaným zařízením pacienta a je využívána v několika mobilních aplikacích u tohoto zákazníka.

Náplň práce
Jako C++ vývojář/ka budete detailně analyzovat zákaznické požadavky na chování systému, které si případně upřesníte buď přímo se zákazníkem nebo s ostatními členy týmu. Budete vymýšlet, jak požadavky technicky realizovat, v případě potřeby navrhnete změny architektury celého řešení a naimplementujete nové funkcionality včetně unit testů.

Co tedy konkrétně budete dělat?
Analyzovat požadavky
Diskutovat nad požadavky a nad navrhovaným řešením se zákazníkem či s ostatními členy týmu
Určovat finální řešení a následně jej implementovat
Code review implementací ostatních členů týmu
Analyzovat a řešit chyby v implementaci
Podporovat integraci komponenty do mobilních aplikací
Vývojové prostředí
Pro vývoj využíváme Microsoft Visual Studio 2019, XCode a jako verzovací systém Microsoft Team Foundation Server (TFS).
V blízké budoucnosti plánujeme přechod na Azure DevOps.
Použité technologie
Produkt jako takový je napsán v jazyce C++.
Pro vývoj podpůrných ladících a testovacích nástrojů používáme i C#, Python, Objective-C.
Jako podpůrné nástroje používáme: TFS, Visual Studio a Confluence.

Požadavky
Solidní znalost C++
AJ alespoň B2 se zaměřením na technickou angličtinu, probíhá komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí
Výhodou: Zkušenost s vývojem mobilních aplikací (iOS), Objective-C, C#, Python

Co nabízíme?
Flexibilní pracovní dobu s možností až 3 dny home office týdně.
Moderní kanceláře v budově The Orchard blízko centra města.
Zastávka MHD přímo před budovou. Pokud do práce jezdíte autem, potěší Vás možnost parkování v areálu budovy. Pro sportovce máme vlastní kolárnu i sprchy.
Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití.
Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočtete zde: https://makejvit.cz/lide/

Benefity:
Multisport karta, Penzijní pojištění, Stravenkový paušál, Bezúročné půjčky, Coffee & Lounge, Týden dovolené navíc, Jazykové kurzy, Sick days, Finanční podpora při dlouhodobé nemoci, Hrazené studijní volno, Pružná pracovní doba, Relax zóny, Možnost práce mimo pracoviště

Informace o společnosti CertiCon a.s.

CertiCon a.s.
Hornopolní 3322
Ostrava
70200
IČO: 25083341
aktualizováno před více než rokem