Cad konstruktér/ka - programátor/ka cnc obráběcích strojů - strojírenští technici projektanti, konstruktéři, Čtveřín

Výroba a provoz / Cad konstruktér/ka - programátor/ka cnc obráběcích strojů - strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Společnost KV Final s.r.o.

Místo pracoviště Doubí 44, Čtveřín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 55 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Cad konstruktér/ka - programátor/ka cnc obráběcích strojů - strojírenští technici projektanti, konstruktéři (Doubí 44, Čtveřín)

Náplň práce:
- optimalizace nástrojů/přípravků
- konstrukce nových nástrojů, případně technických změn
- vývoj výlisků, sestav, závěsů apod.
- schvalování konstrukcí externě vyráběných nástrojů
- programování CNC obráběcích strojů
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání, nejlépe technický obor
- práce s CAD
- technické uvažování, prostorová představivost
- svědomitost, zodpovědnost, flexibilita
- AJ znalost výhodou
- aktivní přístup, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě
Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- nástupní bonus 45.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit
Místo výkonu práce: Doubí u Turnova
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od pondělí do pátku od 7.00 do 15.00 hod.

Informace o společnosti KV Final s.r.o.

KV Final s.r.o.
Doubí 44
Čtveřín
46345
IČO: 13585363
aktualizováno před více než rokem