Chovatel/ka a ošetřovatel/ka dojnic - chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí, Dlouhá Třebová

Zemědělství a lesnictví / Chovatel/ka a ošetřovatel/ka dojnic - chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Společnost AVENA, spol. s r.o.

Místo pracoviště Panský kopec 1, Dlouhá Třebová
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Chovatel/ka a ošetřovatel/ka dojnic - chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí (Panský kopec 1, Dlouhá Třebová)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Panský kopec č.p. 1, 561 17 Dlouhá Třebová
PRACOVNÍ NÁPLŇ: práce na mléčné farmě (dojení, ošetřování telat)
POŽADUJEME:
- praxe v oboru vítána
- zemědělské vzdělání výhodou
NABÍZÍME:
- závodní stravování
- příspěvek na dovolenou
KONTAKT: telefonicky, email nebo osobně

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti AVENA, spol. s r.o.

AVENA, spol. s r.o.
Panský kopec 1
Dlouhá Třebová
56117
IČO: 49287354
aktualizováno před 11 měsíci