Číšníci a servírky, Březnice

Obchod a cestovní ruch / Číšníci a servírky

Společnost RUBILIS, s.r.o.

Místo pracoviště Martinice 1, Březnice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Číšníci a servírky (Martinice 1, Březnice)

Pozice: Číšníci a servírky
Místo vhodné i pro absolventy.
Náplň práce:
obsluha hostů v hotelové restauraci. Směny dle dohody. Cizí jazyk výhodou, není nutností.
Požadujeme:
příjemné vystupování a ochotu učit se.
Zaměstnanecké výhody:
Přechodné ubytování zdarma, možnost využívat zázemí resortu pro osobní relaxaci
Nástup od 1.7.2021. Mzda: 23 000,- až 30 000,- Kč
Kontakt: Cibulková Jiřina, tel.: 724 351 721, e-mail:
První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 15:00 hod.
Místo výkonu práce: RUBILIS, s.r.o., Martinice č.p. 1, Březnice

Požadavky

  • Číšníci a servírky

Informace o společnosti RUBILIS, s.r.o.

RUBILIS, s.r.o.
Martinice 1
Březnice
26272
IČO: 28510267
aktualizováno před téměř 3 roky