Číšník - servírka - číšníci a servírky, Špindlerův Mlýn

Obchod a cestovní ruch / Číšník - servírka - číšníci a servírky

Společnost Hotelklik a.s.

Místo pracoviště Bedřichov 18, Špindlerův Mlýn
Minimální vzdělání Neúplné základní
Výše ohodnocení 21 300 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Číšník - servírka - číšníci a servírky (Bedřichov 18, Špindlerův Mlýn)

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA
Náplň práce: prostírání stolů čistým stolním prádlem, příbory, nádobím a sklenicemi; vítání zákazníků a nabízení jídelních a nápojových lístků; poskytování poradenství při výběru pokrmů a nápojů; přijímání objednávek na pokrmy a nápoje a jejich předávání do kuchyně nebo zaměstnancům u baru; podávání pokrmů a nápojů u stolu; sklízení stolů a předávání použitého nádobí a příborů zpět do kuchyně předkládání účtů, přijímání plateb, obsluha pokladen a přístrojů na platební karty.
Požadujeme: ochotu pracovat, flexibilitu, manuální zručnost, praxe v oboru výhodou, čistý trestní rejstřík
První kontakt: emailem nebo telefonicky (každé úterý od 13-15 hod.)
Pracovní doba: 12.00 - 20.00

Informace o společnosti Hotelklik a.s.

Hotelklik a.s.
Bedřichov 18
Špindlerův Mlýn
54351
IČO: 3066291
aktualizováno před 20 dny

Odpověď na pracovní pozici Číšník - servírka - číšníci a servírky

Bedřichov 18 18