Číšník/servírka - číšníci a servírky, Lázně Bělohrad

Obchod a cestovní ruch / Číšník/servírka - číšníci a servírky

Společnost Lázně Bělohrad a.s.

Místo pracoviště Lázeňská 165, Lázně Bělohrad
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 700 - 20 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Číšník/servírka - číšníci a servírky (Lázeňská 165, Lázně Bělohrad)

Požadujeme:
Ochotu pracovat ve směnném provozu.
o Praxe v oboru výhodou, nikoli podmínkou.
o Příjemné vystupování.
o Znalost anglického jazyka výhodou.
Náplň:
o Obsluha a vytváření příjemného prostředí pro hosty.
o Servírování a prodej nápojů a jídel.
o Přehled o aktuálním stavu skladových zásob na přiděleném pracovišti, spolupráce při pravidelných inventurách.
o Zodpovědnost za udržování čistoty v provozu a přilehlých prostorách.
o Účtování plateb, inkasování hotovosti a obsluha pokladny.
o Účast na přípravě a průběhu větších společenských akcích typu rauty a svatby.
o Kompletní příprava pracoviště k provozu.
Nabízíme:
o Zvýhodněné stravování přímo v areálu společnosti.
o Příspěvek na penzijní připojištění.
o Benefitní karta Edenred.
o Slevy na čerpání vybraných firemních služeb.
o Příspěvek na volnočasové aktivity.
o Zázemí stabilní společnosti a významného zaměstnavatele
o práci v příjemném kolektivu a příjemném prostředí
o zaměstnanecké benefity
- výše mzdy je uvedena bez příplatků

Informace o společnosti Lázně Bělohrad a.s.

Lázně Bělohrad a.s.
Lázeňská 165
Lázně Bělohrad
50781
IČO: 46504834
aktualizováno před více než 2 roky