Číšník/servírka - číšníci a servírky, Ostružná

Obchod a cestovní ruch / Číšník/servírka - číšníci a servírky

Společnost PROFI, spol. s r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Ostružná 66, Ostružná
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Číšník/servírka - číšníci a servírky (Ostružná 66, Ostružná)

AKTUALIZACE 10.4.2024
První kontakt písemný, telefonický
- písemně na e-mail:
- telefonicky PO-PÁ mezi 10 - 12:00 hod. na tel.č. 773 756 625
PRACOVNÍ DOBA:
- turnusové směny (krátký/dlouhý týden)
- možno i DPP
POŽADUJEME:
- předchozí zkušenost v oboru
- pro cizojazyčné zájemce výhodou částečná znalost českého jazyka a schopnost domluvit se
- samostatnost, spolehlivost, poctivost a chuť pracovat a učit se novým věcem
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha zákazníků v restauraci
- výdej penzí ubytovaným hostům
NABÍZÍME:
- možnost kariérního růstu, zajištění odborných kurzů
- zázemí stabilní firmy a zavedeného podniku
- dobré pracovní podmínky a kolektiv

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti PROFI, spol. s r.o.

PROFI, spol. s r.o.
Ostružná 66
Ostružná
78825
IČO: 557960
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Číšník/servírka - číšníci a servírky