Čísník/servírka - číšníci a servírky, Doksy

Obchod a cestovní ruch / Čísník/servírka - číšníci a servírky

Společnost REGATA ČECHY, a.s.

Místo pracoviště Valdštejnská 530, Doksy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Čísník/servírka - číšníci a servírky (Valdštejnská 530, Doksy)

Požadujeme vyučení v oboru, či odpovídající praxi, pozitivní přístup k práci a příjemné vystupování
Náplň práce: činnost v restauračním provozu, příprava otevření a obsluha hostů
Nabízíme:
- Stabilní celoroční práci
- Zaměstnanecké ubytování za výhodných podmínek, zaměstnanecké stravování
- Zvýhodněné využití hotelových služeb a zvýhodněné pobyty v rámci našich hotelů
- Příspěvek na dopravu
- Podporu dalšího vzdělávání
- Příspěvek na penzijní připojištění (po 1.roce)
- Práci v příjemném prostředí
První kontakt emailem:

Informace o společnosti REGATA ČECHY, a.s.

REGATA ČECHY, a.s.
Valdštejnská 530
Doksy
47201
IČO: 26154200
aktualizováno před více než 2 roky