Číšník/servírka - číšníci a servírky, Nalžovice

Obchod a cestovní ruch / Číšník/servírka - číšníci a servírky

Společnost GALOMA s.r.o.

Místo pracoviště Nalžovické Podhájí 61, Nalžovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 19 600 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Číšník/servírka - číšníci a servírky (Nalžovické Podhájí 61, Nalžovice)

Pozice: číšník/servírka
Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a pracovní jistotu.
Náplň práce: obsluha v restauraci / www.kempslapy.cz /, jaro - soukromé akce, menší festival, Adaptační kurzy, sportovní soustředění, svatby, od června do září hlavní sezona 160 ubytovaných hostů, září až konec prosince - svatby, oslavy, plesy, teambuildingy….atd.
Zaměstnanecké výhody: zvýhodněná personální strava, po dohodě možnost ubytování, platový růst, možnost kariérního postupu
Nástup: od 1.3.2022 do 31.12.2022
Mzda: 19 600,- (+ odměny)
Kontakt: Herian Martin, tel.: 603 878 996, e-mail: (zaslat životopis)
První kontakt osobně nebo emailem.
Místo výkonu práce: GALOMA s.r.o., Kemp Andělská Laguna, Nalžovické Podhájí č.e. 61, Nalžovice, 264 01 Sedlčany

Požadavky

  • Číšníci a servírky

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti GALOMA s.r.o.

GALOMA s.r.o.
Nalžovické Podhájí 61
Nalžovice

IČO: 27161111
aktualizováno před asi 2 roky