Číšník/servírka - číšníci a servírky, Slavonice

Obchod a cestovní ruch / Číšník/servírka - číšníci a servírky

Společnost BAFA TRADING s.r.o.

Místo pracoviště Svatopluka Čecha 636, Slavonice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 18 000 - 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Číšník/servírka - číšníci a servírky (Svatopluka Čecha 636, Slavonice)

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY
Hotel Hubert
Náplň práce:
obsluha hostů; přivítání a usazení hostů; dokončení některých pokrmů (flambování); inkasování plateb; odnos použitého nádobí; příprava jídelních stolů a slavnostních tabulí; uskladňování a kontrola zboží; přijímání objednávek; servírování a vydávání pokrmů a nápojů;
Požadujeme:
práce PC; spolehlivost, zodpovědnost; samostatnost; časovou flexibilitu a pracovní nasazení
Nabízíme:
zajímavou a zodpovědnou práci; smlouvu na dobu neurčitou; atraktivní mzdové podmínky; nástup možný i dle dohody
na HPP, možno i brigádně

Informace o společnosti BAFA TRADING s.r.o.

BAFA TRADING s.r.o.
Svatopluka Čecha 636
Slavonice
37881
IČO: 26065711
aktualizováno před 8 měsíci