Číšník/servírka - číšníci a servírky, Jirkov

Obchod a cestovní ruch / Číšník/servírka - číšníci a servírky

Společnost Kulturní, vzdělávací a informační zařízení Jirkov, příspěvková organizace

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Červený Hrádek 1, Jirkov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 130 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Číšník/servírka - číšníci a servírky (Červený Hrádek 1, Jirkov)

V případě zájmu nás kontaktujte:
- emailem na: zašlete strukturovaný životopis
- telefonicky v pracovní dny PO - PÁ od 8:00 do 14:00 hod na tel.č. 731 500 115.

Pracovní náplň:
- čepování nápojů
- obsluha hostů
- inkaso tržeb
- příprava tabule

Požadujeme:
- příjemné vystupování
- zodpovědnost
- samostatnost
- dochvilnost

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost sebevzdělávání
- příjemné pracovní prostředí

Informace o společnosti Kulturní, vzdělávací a informační zařízení Jirkov, příspěvková organizace

Kulturní, vzdělávací a informační zařízení Jirkov, příspěvková organizace
Červený Hrádek 1
Jirkov
43111
IČO: 75068052
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Číšník/servírka - číšníci a servírky