Číšník / servírka - číšníci a servírky, Deštné v Orlických horách

Obchod a cestovní ruch / Číšník / servírka - číšníci a servírky

Společnost ALBINA MADA s.r.o.

Místo pracoviště Deštné v Orlických horách 180, Deštné v Orlických horách
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 29 700 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Číšník / servírka - číšníci a servírky (Deštné v Orlických horách 180, Deštné v Orlických horách)

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu

Požadujeme:
- praxe v oboru, plnoletost.
Náplň práce:
- obsluha v restauraci, příprava nápojů
- ubytování hostů, práce s hotovostí
- vzhledem k místu výkonu práce v Deštném v Orl. h. výhodou bydliště v okolí.
Nabízíme:
- strava na pracovišti, možnost ubytování v době směn
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti ALBINA MADA s.r.o.

ALBINA MADA s.r.o.
Deštné v Orlických horách 180
Deštné v Orlických horách
51791
IČO: 28818148
aktualizováno před 16 dny

Odpověď na pracovní pozici Číšník / servírka - číšníci a servírky