Číšník/servírka v rodinné restauraci - číšníci a servírky, Bítovany

Obchod a cestovní ruch / Číšník/servírka v rodinné restauraci - číšníci a servírky

Společnost IKOV TRADE a.s.

Místo pracoviště Bítovany 176, Bítovany
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Číšník/servírka v rodinné restauraci - číšníci a servírky (Bítovany 176, Bítovany)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bítovany

Střední odborné vzdělání v oboru gastro (lze nahradit delší praxí)
Nástupní mzda dle praxe a zkušeností
První pracovní smlouva je uzavírána na 6 měsíců s tříměsíční zkušební dobou
Náplň práce:
Obsluhovat hosty a zajišťovat plynulý provoz restaurace.
Poskytovat hostům informace o nabídce a specialitách kuchyně
Přispívat k tomu, aby se u nás hosté cítili příjemně a měli chuť se k nám vracet
Dodržovat pravidla servírování a hygienické předpisy
Podílet se na přípravě a realizaci firemních a společenských akcí
Ostatní úkoly dle pokynů nadřízeného pracovníka

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem v hodnotě 200,- Kč za odpracovanou směnu
Navyšování dnů dovolené za odpracované roky
Bohatý benefitní program
Příjemný přátelský kolektiv
Zajímavá a různorodá náplň práce
Výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaši rodinu

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po - Pá od 7:00 - 15:30 hod, nebo na e-mailové adrese.

Informace o společnosti IKOV TRADE a.s.

IKOV TRADE a.s.
Bítovany 176
Bítovany
53851
IČO: 25291424
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Číšník/servírka v rodinné restauraci - číšníci a servírky

Bítovany 176 176
Bítovany