Cnc operátor seřizovač - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Brno

Výroba a provoz / Cnc operátor seřizovač - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost DI industrial spol. s r.o.

Místo pracoviště Purkyňova 3050, Brno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 - 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Cnc operátor seřizovač - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Purkyňova 3050, Brno)

Kontakt e-mailem.

Operátor a seřizovač CNC strojů
Náplň práce:
" výroba součástí dle technických výkresů a technologických postupů
" příprava programu stroje dle technologického postupu a technické dokumentace
" seřízení a odladění stroje dle TP případně seřizovacího listu - příprava a ustavení upínačů, příprava a seřízení nástrojů pro obrábění, seřízení stroje a odladění programu dle požadavků, optimalizace výroby
" průběžná kontrola a měření vyráběných součástí - zda splňují požadavky uvedené v technické dokumentaci, kontrola prvního kusu
" provozní údržba a čištění stroje
Požadavky:
" SOU technického směru
" praxe na obdobné pozici podmínkou
" zkušenosti s obsluhou stroje typu Weiler nebo MAS SP 280 - výhodou
" znalost řídícího systému Sinumerik
" technické myšlení, manuální zručnost a orientace v technické dokumentaci
Nabízíme:
" práce v malém přátelském kolektivu
" práce 10 minut od centra - Královo pole, Purkyňova
" odpovídající mzdové ohodnocení, odměny za produktivitu
" možnost dvoj strojové obsluhy - odměna
" stravenkový paušál, kurzy a školení
" práce na jednosměnný provoz (v budoucnu dvojsměnný)
" akce pro zaměstnance

Datum nástupu od 1.3.2021 nebo dle domluvy
Stravovací paušál v hodnotě 50Kč / za odpracovanou směnu, kurzy a školení, akce pro zaměstnance

Informace o společnosti DI industrial spol. s r.o.

DI industrial spol. s r.o.
Purkyňova 3050
Brno
61200
IČO: 60710268
aktualizováno před asi 3 roky