Cnc programátor/ka - kolín - technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech, Kolín

Výroba a provoz / Cnc programátor/ka - kolín - technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech

Společnost SPEL Manufacturing s.r.o.

Místo pracoviště Třídvorská 1371, Kolín
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 35 000 - 55 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Cnc programátor/ka - kolín - technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech (Třídvorská 1371, Kolín)

První kontakt:
Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.: 321 579 051, Po - Pá 8 - 15 hod
osobně: Po - Pá 9 - 15 hod.

Smlouva na 1 rok s možností prodloužení.

Pro nově vznikající výrobní závod na zpracování plechu, do nového a moderního pracovního prostředí v průmyslové zóně Kolín-Ovčáry, hledáme kolegu na pozici "CNC Programátor/ka".

Pracovní náplň
Vytvářet či upravovat programy pro CNC stroje: ohraňovací lis, laser, děrovací lis (vysekávačka). Tvorba technické dokumentace, pracovních postupů a reportů. Zavádění nových projektů, práce v SW - CADMAN, SOLIDWORKS. Spolupráce s ostatními odděleními napříč společnosti.

Očekáváme
SŠ vzdělání technického směru
Zkušenost s programováním CNC strojů
Znalost práce na PC-MS Office
Samostatnost, flexibilitu, proaktivitu a komunikativnost
Zkušenost z obdobné pracovní pozice
Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci.

Nabízíme
Silné zázemí úspěšné a stabilní společnosti
Samostatnou pracovní pozici ve stále se rozrůstající společnosti
Práci na zajímavých technických projektech
Profesní růst a pravidelné vzdělávání, školení a kurzy
Moderní pracovní prostředí a stabilní pracovní kolektiv
Jistotu pracovní smlouvy s možností pracovat na dobu neurčitou
Pravidelný měsíční příjem a možnost dalších prémií, 13.plat
Příspěvek na stravování, nástup možný ihned.

Informace o společnosti SPEL Manufacturing s.r.o.

SPEL Manufacturing s.r.o.
Třídvorská 1371
Kolín
28002
IČO: 4638590
aktualizováno před 3 měsíci