Elektromontér/ka - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Litvínovice

Výroba a provoz, Služby / Elektromontér/ka - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost SINOP CB a.s.

Místo pracoviště Pod Stromovkou 205, Litvínovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromontér/ka - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (Pod Stromovkou 205, Litvínovice)

Náplň práce: výroba a montáž rozvaděčů pro chladírenské technologie, "oživování" chladírenských technologií.
Požadujeme: vzdělání v oboru elektro, základní znalost MaR, orientace v elektrodokumentaci.
Nabízíme: dovolená 5 týdnů, příspěvek na obědy, parkoviště pro zaměstnance, slevu na firemní výrobky.
Kontakt: telefonicky (7:00 - 15:00 hod.) nebo e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti SINOP CB a.s.

SINOP CB a.s.
Pod Stromovkou 205
Litvínovice
37001
IČO: 26028867
aktualizováno před více než 2 roky