Jeřabník, vazač - jeřáb ovládaný ze země - obsluha jeřábů, Ostrava

Doprava, Stavebnictví, Výroba a provoz / Jeřabník, vazač - jeřáb ovládaný ze země - obsluha jeřábů

Společnost PORFIX CZ a.s.

Místo pracoviště Třebovická 5543, Ostrava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Jeřabník, vazač - jeřáb ovládaný ze země - obsluha jeřábů (Třebovická 5543, Ostrava)

83431 Obsluha jeřábů
ZamK
Místo výkonu práce: Třebovická 5543/36, Ostrava - Třebovice
Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem, telefonicky. Životopis můžete zaslat na e-mail:

HLEDÁME JEŘÁBNÍKA A VÁZAČE - JEŘÁB OVLÁDANÝ ZE ZEMĚ

Náplň práce: Manipulace s formami na hotové výrobky.

Požadujeme:
- výuční list, případně základní vzdělání s praxi jeřábníka a vázače
- ochotu pracovat ve 12-ti hodinovém směnném režimu(dlouhý-krátký týden)
- zodpovědný přístup k práci, ochotu pracovat v kolektivu

Nabízíme:
- plat 20.500,-
- po splnění ukazatelů 13. a 14. platy
- 25 dnů dovolené
- příspěvky na regeneraci
- příspěvek na stravu v zaměstnání
- příspěvek až 500.- na penzijní spoření
- zaměstnavatelem plně hrazené dětské letní tábory a další…
- samozřejmostí je zaškolení a zajištění zákonného školení na náklady společnosti.
- stabilní zaměstnání

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti PORFIX CZ a.s.

PORFIX CZ a.s.
Třebovická 5543
Ostrava
72200
IČO: 60108924
aktualizováno před téměř 3 roky