Obsluha cnc laseru - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Velký Šenov

Výroba a provoz / Obsluha cnc laseru - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost TRATEC - CS, s. r. o.

Místo pracoviště Brtnická 57, Velký Šenov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 120 - 160 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc laseru - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Brtnická 57, Velký Šenov)

Požadujeme:
" Vzdělání: střední odborné s výučním listem (mechanik, obráběč kovů, programátor atp.), příp. SŠ strojírenského zaměření
" Zkušenosti s obsluhou CNC laseru (seřízení, drobná základní údržba) výhodou
" Částečná znalost programování výhodou
" Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
" Vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
" Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost
" Ochota pracovat ve směnném provozu

Náplň práce:
" Plnění plánu výroby dle zadání
" Každodenní odvod odvedené práce
" Dodržování pořádku na pracovišti dle nastavených standardů
" Dodržování předepsaných technologických postupů výroby
" Správa zapůjčeného nástroje, nářadí a přípravků
" Kontrola a údržba stroje předepsané pro obsluhu stroje

Nabízíme:
" Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
" Přímý kontakt s výrobou a realizací zakázky
" Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
" Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
" Zajímavé finanční ohodnocení
" Školení zaměstnanců
" Závodní stravování
" Příspěvek na stravování
" Možnost příspěvku na penzijní připojištění
" Firemní pracovní oděv a zajištěný servis a péče pracovních oděvů
" Dobrou dopravní dostupnost - zastávka autobusu přímo u areálu firmy
" Finanční bonus za doporučení nového zaměstnance

Kontakt: telefonicky v době Po - Pá, 07:00 - 15:00, popř. e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti TRATEC - CS, s. r. o.

TRATEC - CS, s. r. o.
Brtnická 57
Velký Šenov
40778
IČO: 43224806
aktualizováno před více než 2 roky