Pracovník / pracovnice balení garážových a průmyslových vrat - pomocní dělníci ve výrobě, Nový Bydžov

Výroba a provoz / Pracovník / pracovnice balení garážových a průmyslových vrat - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost TOORS CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Turkova 1338, Nový Bydžov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník / pracovnice balení garážových a průmyslových vrat - pomocní dělníci ve výrobě (Turkova 1338, Nový Bydžov)

CZ-ISCO: 93292 Pomocní dělníci ve výrobě
PRACOVNÍK / PRACOVNICE BALENÍ GARÁŽOVÝCH A PRŮMYSLOVÝCH VRAT
- Místo výkonu práce: Turkova č.p. 1338
504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu neurčitou, nástup 3.5.2021
- Náplň práce: poskládání jednotlivých dílů vrat, vyplnění těsnícími a ochrannými prvky; obsluha balicího stroje
- Požadujeme: pečlivost
- Nabízíme: malý tým, přátelské prostředí, stravenky nebo obědy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na pojistku odpovědnosti
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (8 - 15), e-mailem, kontaktní osoba: Arabaszová Edita, tel.: 725 573 861, e-mail:

Informace o společnosti TOORS CZ, s.r.o.

TOORS CZ, s.r.o.
Turkova 1338
Nový Bydžov
50401
IČO: 26176742
aktualizováno před více než 2 roky