Řidič/řidička mezinárodní nákladní dopravy - řidiči tahačů, Světec

Doprava / Řidič/řidička mezinárodní nákladní dopravy - řidiči tahačů

Společnost MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Světec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič/řidička mezinárodní nákladní dopravy - řidiči tahačů (Světec)

Náplň práce:
Řidič tahače sklápěcího návěsu, po – pá, jezdí se převážně CZ, A, D, SK
Požadujeme:
Řidičský průkaz C, E, profesní průkaz, praxe v oboru min. 2 roky, časová flexibilita, spolehlivost, platné psychotesty.
Nabízíme: dobré platové podmínky, slušné jednání, firemní benefity, nové firemní zázemí, práce v dobrém kolektivu, stáří vozového parku dva roky, vozidla zn. Scania
V případě zájmu se hlašte telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic

MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic

Světec

IČO: 25259431
aktualizováno před více než 2 roky