Rozvozce pro pizzerii - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Most

Doprava / Rozvozce pro pizzerii - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost TURBO PIZZA, s.r.o.

Místo pracoviště tř. Budovatelů 2957, Most
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Rozvozce pro pizzerii - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (tř. Budovatelů 2957, Most)

ROZVOZCE PRO PIZZERII
Do oblíbené pobočky v Mostě přijmeme nové kolegy.
Náplň práce: Rozvozce pro pizzerii
Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost Mostu a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme: zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.
Možnost práce na DPP či DPČ.

HLÁSIT SE: Dittrich Viktor, tel.: 775 165 165, e-mail: osobně po telefonické domluvě

Informace o společnosti TURBO PIZZA, s.r.o.

TURBO PIZZA, s.r.o.
tř. Budovatelů 2957
Most
43401
IČO: 3643395
aktualizováno před téměř 3 roky