Skladová účetní - účetní materiáloví, Dobroměřice

Finance, Administrativa / Skladová účetní - účetní materiáloví

Společnost ŽÁČEK AG s.r.o.

Místo pracoviště 5. května 429, Dobroměřice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladová účetní - účetní materiáloví (5. května 429, Dobroměřice)

místo výkonu práce: 5.května 429 Dobroměřice
Firma zabývající se prodejem a servisem zemědělské techniky MASSEY FERGUSON přijme na HPP skladovou účetní
Nabízíme
- silné zázemí stabilní a prosperující společnosti - seriózní jednání - zajímavou práci v rozrůstajícím se kolektivu, příjemné pracovní prostředí - odpovídající finanční ohodnocení, základní mzda + prémie v závislosti na pracovních výkonech
Požadujeme
-ukončené SŠ vzdělání s maturitou
-výborná znalost skladového účetnictví, skladové administrativy a souvisejících dokladů - aktivní přístup k práci, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, trestní bezúhonnost
- znalost práce na počítači - MS Office (Word, Excel, Outlook) -znalost účetního programu Helios Inuvio výhodou
Náplň práce
-vedení skladu, vedení pokladny, výpočet skladových cen, kontrola stavu skladu, vedení přijatého materiálu, sledování normativních spotřeb materiálu, vedení příjmu a výdeje materiálu na skladě, naskladňování dílů na příslušnou skladovou pozici, zpracování příslušné administrativy (fakturace zákazníkům a smluvním partnerům), aktualizace dat v podnikovém systému
-inventura skladu
- sledování interních procesů, návrhy na případné zlepšování
- úzká a aktivní spolupráce s ostatními členy oddělení (prodej a servis)
Nástupní plat od 25 000,- Kč dle praxe a zkušeností + prémie v závislosti na pracovních výkonech
V případě, že Vás oslovila tato pracovní nabídka, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na uvedený e-mail:

*Vážení uchazeči, pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Děkujeme za pochopení.

Informace o společnosti ŽÁČEK AG s.r.o.

ŽÁČEK AG s.r.o.
5. května 429
Dobroměřice
44001
IČO: 27271510
aktualizováno před téměř 3 roky