Úklidový pracovník / pracovnice - vyhrazeno pro ozp - ostatní uklízeči a pomocníci, Hradec Králové

Služby / Úklidový pracovník / pracovnice - vyhrazeno pro ozp - ostatní uklízeči a pomocníci

Společnost ÚKLIDHK s.r.o.

Místo pracoviště Jana Koziny 336, Hradec Králové
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 8 600 - 12 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Úklidový pracovník / pracovnice - vyhrazeno pro ozp - ostatní uklízeči a pomocníci (Jana Koziny 336, Hradec Králové)

UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA - vyhrazeno pro OZP
- PP zkrác., příp. i plny na dobu určitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: úklidové služby (přizpůsobíme možnostem pracovníka) kancelářských prostor, společných prostor bytových domů, úklid domácností, restaurací aj.
- Požadujeme: spolehlivost, chuť pracovat
- Nabízíme: firemní akce, benefity, odměny, zázemí firmy
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Valentová Kateřina Ing., tel.: 777 853 049, e-mail:

Informace o společnosti ÚKLIDHK s.r.o.

ÚKLIDHK s.r.o.
Jana Koziny 336
Hradec Králové
50003
IČO: 4265092
aktualizováno před téměř 3 roky