Zámečník/-ice - provozní zámečníci, údržbáři, Předměřice nad Labem

Výroba a provoz / Zámečník/-ice - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost J 4 s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 96, Předměřice nad Labem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečník/-ice - provozní zámečníci, údržbáři (Průmyslová 96, Předměřice nad Labem)

ZÁMEČNÍK/-ICE
- Místo výkonu práce: Průmyslová 96, 503 02 Předměřice nad Labem
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned,
- Náplň práce: příprava dílců výroby, orientace a čtení výkresové dokumentace,
- Požadujeme: manuální zručnost,
- Nabízíme: výkonnostní prémie a odměny, příspěvek na závodní stravování,
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně, kontaktní osoba: Ing. Žák Michal, tel.: 721 910 652 (volat od 7:00 do 18:00 hod.), e-mail:

Informace o společnosti J 4 s.r.o.

J 4 s.r.o.
Průmyslová 96
Předměřice nad Labem
50302
IČO: 60935731
aktualizováno před téměř 3 roky