Zámečník / zámečnice - provozní zámečníci, údržbáři, Nový Bydžov

Výroba a provoz / Zámečník / zámečnice - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost LAMARK s.r.o.

Místo pracoviště Zábědov 118, Nový Bydžov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 41 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečník / zámečnice - provozní zámečníci, údržbáři (Zábědov 118, Nový Bydžov)

CZ-ISCO: 72223 Provozní zámečníci, údržbáři
ZÁMEČNÍK / ZÁMEČNICE
- Místo výkonu práce: Zábědov č.p. 118, 504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu neurčitou 2 roky, nástup 1.6.2021
- Náplň práce: řezání, vrátní, děrování, nýtování, čtení z výkresů, kompletace zakázky
- Požadujeme: zručnost, kvalitně odvedenou práci, pracovitost, dochvilnost, orientaci v technických výkresech;
- Nabízíme: možnost stravování, ubytování, slevu na firemní výrobky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, telefonicky či osobně (Zábědov 118), kontaktní osoba: Koblmüllerová Helena, tel.: 736 681 935, e-mail:

Informace o společnosti LAMARK s.r.o.

LAMARK s.r.o.
Zábědov 118
Nový Bydžov
50401
IČO: 27467473
aktualizováno před téměř 3 roky