Cukrář/ka - cukráři (kromě šéfcukrářů), Železná Ruda

Výroba a provoz / Cukrář/ka - cukráři (kromě šéfcukrářů)

Společnost Eva Nechvátalová

Místo pracoviště 77, Železná Ruda
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Cukrář/ka - cukráři (kromě šéfcukrářů) ( 77, Železná Ruda)

POŽADUJEME: spolehlivost, alespoň základní praxi
NÁPLŇ PRÁCE: samostatná výroba dortů a zmrzliny
NABÍZÍME: stabilní pracovní místo a jistotu dlouhodobého zaměstnání, možnost ubytování zdarma po dobu práce přímo u Café Charlotte (pouze ženy), samostatná práce v malém kolektivu, příspěvek na dopravu

Při dalších dotazech kontaktujte provozní Ing. Moniku Bendlovou - telefonicky (8 - 19 hodin), e-mailem nebo po domluvě osobně na provozovně - Café Charlotte

Požadavky

  • Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

Informace o společnosti Eva Nechvátalová

Eva Nechvátalová
77
Železná Ruda

IČO: 11378794
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Cukrář/ka - cukráři (kromě šéfcukrářů)

77