Dělnice/dělník ve výrobě hygienických a zdravotnických materiálů - obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená, Veverská Bítýška

Výroba a provoz / Dělnice/dělník ve výrobě hygienických a zdravotnických materiálů - obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená

Společnost HARTMANN - RICO a.s.

Místo pracoviště Masarykovo náměstí 77, Veverská Bítýška
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělnice/dělník ve výrobě hygienických a zdravotnických materiálů - obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená (Masarykovo náměstí 77, Veverská Bítýška)

První kontakt e-mailem.
Společnost HARTMANN - RICO a.s. patří s počtem 1500 zaměstnanců mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnického materiálu a hygienického zboží v České republice. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN, která je zastoupena v mnoha evropských i mimoevropských zemích.

NÁPLŇ PRÁCE:
- příprava komponentů pro výrobu
- skládání operačních roušek
- kompletace operačních setů
- práce v třísměnném provozu (PO - PÁ) VOLNÉ VÍKENDY

POŽADUJEME:
- výuční list
- manuální zručnost
- chuť pracovat
- dobrý zdravotní stav
- bezúhonnost, spolehlivost

NABÍZÍME:
- práci na plný úvazek
- za kvalitní práci odpovídající mzdu
- práci v čistém prostředí
- příspěvek na zdraví, relax
- příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- firemní výrobky za zaměstnanecké ceny

Místo výkonu práce: Masarykovo nám. 77, Veverská Bítýška 664 71
Zaměstnavatel souhlasí se zaměstnaneckými kartami.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti HARTMANN - RICO a.s.

HARTMANN - RICO a.s.
Masarykovo náměstí 77
Veverská Bítýška
66471
IČO: 44947429
aktualizováno před téměř 2 roky