Dělnice/dělník ve výrobě - potravinářský provoz - manipulační dělníci ve výrobě, Kroměříž

Výroba a provoz / Dělnice/dělník ve výrobě - potravinářský provoz - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost KM konsult s.r.o.

Místo pracoviště Štěchovice 1357, Kroměříž
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělnice/dělník ve výrobě - potravinářský provoz - manipulační dělníci ve výrobě (Štěchovice 1357, Kroměříž)

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: práce v potravinářském provoze (mlékárna), pracuje se s břemeny - čištění a příprava forem na mléčné výrobky a další přidružené práce ve výrobě, manipulace s hotovými výrobky a jejich příprava na expedici
- Požadujeme: vyučení, potravinářský průkaz, spolehlivost, manuální zručnost
- Nabízíme: práci na HPP v jednosměnném provoze, PD 4:50-13:20,Po-Pá, hodinová mzda od 110,30,- Kč/hod + prémie + osobní ohodnocení + stravování + navíc sickdays (čerpání indispozičního volna)
- Kontakt telefonicky p. Večerka tel. 777 776 355 nebo na email:

- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Informace o společnosti KM konsult s.r.o.

KM konsult s.r.o.
Štěchovice 1357
Kroměříž
76701
IČO: 28352050
aktualizováno před více než 2 roky