Dělnice do výroby - ostatní pomocní pracovníci ve výrobě, Slavičín

Výroba a provoz / Dělnice do výroby - ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Společnost MEDIA MIX, s.r.o.

Místo pracoviště Divnice 233, Slavičín
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 130 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělnice do výroby - ostatní pomocní pracovníci ve výrobě (Divnice 233, Slavičín)

Práce PO-PÁ v třísměnném provozu, strava zajištěna, nástup ihned.
Náplň práce: opracování výrobků (stříhání, ořezávání polyuretanových dílů), balení a expedice.
Požadavky: vhodné pro ženy, samostatnost, pečlivost, spolehlivost.

Stravovací paušál, odpolední příplatky,příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na údržbu pracovního oděvu.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 6:00-14:00.

Informace o společnosti MEDIA MIX, s.r.o.

MEDIA MIX, s.r.o.
Divnice 233
Slavičín
76321
IČO: 25551361
www.media-mix.cz
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Dělnice do výroby - ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Divnice 233 233
Slavičín