Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, Modřice

Stavebnictví / Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Společnost FINO-trade s.r.o.

Místo pracoviště U Vlečky 666, Modřice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov (U Vlečky 666, Modřice)

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Osobně po předchozí telefonické domluvě na adrese: U Vlečky 666, Modřice 664 42
Náplň práce na pozici : Stavební dělník

Požadavky
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- fyzická způsobilost
- praxe vítána, znalost ukrajinštiny výhodou

Zaměstnanecké výhody: 20 dní dovolené/rok, pravidelná mzda, stravenky

Místo výkonu práce: U Vlečky 666, 664 42 Modřice
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Informace o společnosti FINO-trade s.r.o.

FINO-trade s.r.o.
U Vlečky 666
Modřice
66442
IČO: 41601742
aktualizováno před 4 měsíci