Dělník/ce montáže kabelové konfekce - manipulační dělníci ve výrobě, Telč

Výroba a provoz / Dělník/ce montáže kabelové konfekce - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost HEIRU CZ s.r.o.

Místo pracoviště Těšíkova 385, Telč
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 000 - 18 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník/ce montáže kabelové konfekce - manipulační dělníci ve výrobě (Těšíkova 385, Telč)

Požadavky: pečlivost, zručnost, aktivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem

Náplň práce: ruční práce, výroba kabelové konfekce, práce na strojních zařízení, balení zboží a výrobků

Nabízíme: max. výše stravenkového paušálu (75,60 Kč/odpracovaný den), závodní stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, roční prémie, firemní akce, občerstvení na pracovišti

První kontakt e-mailem.

Informace o společnosti HEIRU CZ s.r.o.

HEIRU CZ s.r.o.
Těšíkova 385
Telč
58856
IČO: 26069784
aktualizováno před asi 3 roky