Dělník/ce (operátor/ka) výrobků ze dřeva - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů, Loštice

Výroba a provoz / Dělník/ce (operátor/ka) výrobků ze dřeva - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Společnost METRIE spol. s r.o.

Místo pracoviště Moravičanská 20, Loštice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 000 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník/ce (operátor/ka) výrobků ze dřeva - montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů (Moravičanská 20, Loštice)

Požadavky: dobrá pracovní morálka, praxe není nutná, všem poskytujeme dostatečnou dobu na zaučení.
Náplň práce:
- Obsluha strojů a zařízení
- Kontrola výrobků
- Vysoké nároky na zručnost, přesnost a jemnou motoriku
Pracovní doba - dvousměnný i třísměnný provoz, ranní směna 6.00-14.00, odpolední 14.00-22.00, noční 22.00-06.00 hodin. Výhody: zaměstnanecké benefity (prémie, příplatky, věrnostní příplatky, příplatky na ŽP, stravenky, závodní stravování). Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti METRIE spol. s r.o.

METRIE spol. s r.o.
Moravičanská 20
Loštice
78983
IČO: 45194467
aktualizováno před asi rokem