*dělník/ce výroby - košíkov - ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních), Velká Bíteš

Výroba a provoz, Služby / *dělník/ce výroby - košíkov - ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Společnost SUYS Czechia s.r.o.

Místo pracoviště Košíkov 76, Velká Bíteš
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: *dělník/ce výroby - košíkov - ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) (Košíkov 76, Velká Bíteš)

Pracovní náplň: řezání materiálu
kompletace výrobků (rolety, vrata, screeny)
balení výrobků
Požadujeme: manuální zručnost
spolehlivost, pracovitost, časová flexibilita
odpovědný přístup k práci
smysl pro týmovou práci
vhodnější pro muže
Nabízíme: stabilní práci v moderní společnosti
příjemné pracovní prostředí
firemní jídelna, zaměstnanecké benefity
práce na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu
nástup dohodou, možný ihned
více na www.suys.cz
Žádost zasílejte na: tel: 775892549

Informace o společnosti SUYS Czechia s.r.o.

SUYS Czechia s.r.o.
Košíkov 76
Velká Bíteš
59501
IČO: 63491796
aktualizováno před 9 dny

Odpověď na pracovní pozici *dělník/ce výroby - košíkov - ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)